KURUMSAL

İS OKSİJEN - KIRIKKALE

isoksijen-kirikkale-kurumsal-kirikkaleoksijen-kirikkaleoksijentupu

İS OKSİJEN, Kırıkkale Ankara karayolu 1.km deki Yeni Sanayi Sitesi'nde kurulmuş olan firmamız, Sn. İbrahim SATILMIŞ tarafından bölgede artış sağlayan ve temini konusunda sıkıntı yaşanmasına neden olan sınai ve tıbbi gaz ihtiyacının karşılanması ve dışa bağımlılığın azalmasını kendisine misyon edinerek 2009 yılında hizmetine başlamıştır.
Sınai ve tıbbi gaz sektöründe yer alan firmamız, oksijen ve karbondioksit gazlarının dolumunun yanında, medikal oksijen gazı, asetilen gazı, argon gazı, azot gazı, karışım gazları vb. gaz çeşitlerinin de depolama ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir servis ağı ile dağıtımını yapmaktadır. Ayrıca tesisimizde yetkili bakanlığın izin verdiği her cins ve marka sınai ve tıbbi gaz tüplerinin de testleri ve bakımları da büyük bir dikkat ve itina ile gerçekleştirilmektedir.
İS OKSİJEN, Kırıkkale'de oksijen ve karbondioksit dolumun da bölgenin ilk kuruluşudur.
Sahip olduğu ve yetkili makamlarca verilen izin, yeterlilik belgesi ve mevcut kalite sertifikaları ile ihtiyaç duyulan her türlü sınai ve tıbbi gazların dolumu ve stoklanması, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda servis ve dağıtımı, tüplerin boya ve bakımı, her bir tüp için 5 (beş) yılda bir yapılması gereken tüp testleri için hidrostatik tüp test ünitesi ile gerekli tüm ekipman tedariki konusunda da bölgedeki en etkin kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Tüm Halkımıza SAYGILARIMIZLA!